7 Günlük Egzersiz Planı – Her Gün 1 Egzersiz

Zayıflama hareketleri düşündüğünüzden daha kolay, daha eğlenceli, daha zevkli. Egzersiz Planları kategorimiz altında bulacağınız 7 günlük egzersiz planı her gün için 1 zayıflama hareketi yapmanızı gerektiriyor. Bu egzersizleri daha önce duymuş, görmüş, hatta uygulamış olabilirsiniz. Ancak çok bilinen yani klasikleşmiş egzersizler bir tek şey yüzünden klasik oluyor: Çünkü işe yarıyorlar.

Her gün 1 çeşit egzersiz uygulayarak başlamamızın sebebi ise, spor yapmanın sıkıcı olmadığını görmenizi istememiz. Olaya şöyle bakın: Her gün 1 egzersiz öğreneceksiniz. Ve haftanın sonunda 7 egzersiz öğrenmiş olacaksınız. İsterseniz, 2, 3, daha fazla egzersizi bir araya getirerek günlük bir program oluşturabilirsiniz. Tamamen size kalmış!

Hazırladığımız 7 günlük egzersiz planı, yeni başlayanlar için ideal olduğu kadar ileri seviyede zayıflama hareketleri yapanlara da hitap ediyor. Bu ikinci gruptaysanız, kolay egzersizlerimizi daha zor ve hatta ağır zayıflama hareketleri arasında uygulayarak vücudunuzda rahatlama sağlayabilirsiniz.

Egzersiz planımızın daha zorlaşmasını istiyorsanız, yaptığınız hareket sayısını ve setleri artırın. Ayrıca ağırlık kaldırma hareketlerini 7 günlük planınıza ekleyebilirsiniz.

Öncelikle, spor yapmaya başlamadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye ediliyor.

İkinci olarak, egzersiz planımıza göre yakmanız öngörülen kalori miktarı “üç aşağı beş yukarı” herkes için aynıdır. Yine de, şu anki kilonuza ve beslenme tarzınıza bağlı olduğunu belirtelim.

7 Günlük Egzersiz Planı  Her Gün 1 Egzersiz

7 günlük egzersiz planınız için aşağıdaki linklere tıklayın. İyi şanslar!

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

7 Günlük Egzersiz Planı  Her Gün 1 Egzersiz7 Günlük Egzersiz Planı  Her Gün 1 Egzersiz

Yazar: fitolmak.com

Bu yazıyı paylaşın:

2 Yorumlar

 1. sitedeki paylaşımlarınızı sürekli takip ediyorum çok yararlı bilgiler var. Teşekkürler.

  Bende zayıflama haplarına sarılmak yerine doğal yollarla kilo vermeyi tercih ettim, hem sağlıklı hemde fit bir bedene sahibim :) çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

  Cevap Yazın
  • merhaba acaba haftada kaç kilo yakıyosunuz???

   Cevap Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012-2019 FitOlmak.com Tüm Hakları Saklıdır ve Kopyalanamaz