Göbek Eritme Hareketleri + 20 dak. = Daha Seksi Bir Vücut!

Üç basit göbek eritme hareketi için 20 dakika ayırmanızı istesek? Kendimiz için değil, sizin için istiyoruz. Hızlı zayıflama sağlayacak göbek eritme hareketleri ile kalıcı zayıflığa kavuşacaksınız. Çoğu kadın için kabus haline gelen göbek yağları sizin için geçmişte kalan bir sorun olacak. Hem sağlığınız hem güzelliğiniz için en önemli adımı 3 çok basit göbek eritme hareketi ile atmış olacaksınız. Sadece 20 dakikanızı ayırarak.

Dümdüz ve seksi bir karına sahip olmak hepimizin rüyası. Bu rüyayı gerçekleştirmek ise düşünülenin aksine çok kolay. Söylendiği gibi günde 100 mekik çekmeniz gerekmiyor. Ağır egzersizler yapmanız hiç gerekmiyor. Sadece günde 20 dakikanızı ayıracağınız bu 3 harekete ve uygun bir diyet programına ihtiyacınız var.

Göbek eritme hareketleri ile yağları yakabilir ve güçlü karın kasları oluşturabilirsiniz. Ancak o kasları dışarıya göstermek için diyet yaparak göbek eritmeniz de gerekiyor.

Başlangıç için aşağıdaki göbek eritme hareketlerinin her birini birer kez yapın. İlerledikçe 2 set, 3 set, 4 set şeklinde eklemeler yapabilirsiniz.

 

 1. Topuklar Havaya – Yere sırtüstü uzanın. Bacaklarınızı dik bir şekilde havaya kaldırın ve dümdüz tutun. Poponuzu 15 cm kadar kaldırın. Yavaşça indirin. Tekrarlayın. Her sette 15 – 20 kez bu hareketi yapın.
 2. Ters Crunch – Göbek eritme hareketleri arasında mekiğe en çok benzeyenler crunch serisinde yer alıyor. Ancak crunch’lar mekikten çok daha kolay. Sırüstü uzanın. Bacaklarınızı kaldırın ve dizlerden bükün. Sanki bir sandalyede oturuyormuşsunuz gibi… Egzersiz boyunca bu pozisyonda kalın. Poponuz yerden kalkana kadar, sandalyede oturuyormuşsunuz gibi kıvrılmış bacaklarınızı geriye doğru çekin. Bu harekete alıştıktan sonra dizinizi alnınıza değdirerek yapmayı deneyin. 15 – 20 kez tekrarlayabilirsiniz.
 3. Destekli Crunch – Yere sırtüstü uzanın ve bacaklarınızı bir yükseltiye uzatın. Bir tabure, alçak bir sandalye veya koltuk olabilir. Ellerinizi başınızın arkasında veya göğsünüzde tutun. Omuzlarınızı yerden 10 – 15 cm kadar kaldırarak mide kaslarınıza basınç uygulayın. 15 – 25 kez tekrarlayabilirsiniz.

 

Göbek Eritme Hareketleri + 20 dak. = Daha Seksi Bir Vücut!

 

 

Hepsi bu. Bu kadar basit göbek eritme hareketleri ile, sadece günde 20 dakikanızı ayırarak hayat kalitenizi artırabilirsiniz. Çünkü, formda ve seksi bir vücut beraberinde pek çok şey getirir. Rahatlamış bir zihin, dingin bir ruh, dengeli bir sosyal hayat gibi!

7 Günlük Egzersiz Planınız için buraya tıklayın.

Yazar: fitolmak.com

Bu yazıyı paylaşın:

5 Yorumlar

 1. bu hareketlerı hergun yapıyorum ıcerden kaslarım sıkılasıyor ama dısardan bı degısıklık yok

  Cevap Yazın
  • Hareketleri ne zamandır yapıyorsunuz? Biraz sabır gerekiyor. İçerden kaslar sıkılaşıyorsa dışardan gözle görülür değişiklik yakındır demektir :)

   Cevap Yazın
 2. Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederim :) 1o kilo kadar fazlam var ve bu egzersizlere başlamak için güzel bir gun :))

  Cevap Yazın
 3. işe yarar gibi bu egzersizler yarın başlamayı düşünüyorum peki bu göbek hareketlerinin yanında bir diyet öneriniz var mı arkadaşlar

  Cevap Yazın
 4. Bu egzersizleri kaç gün sürdürmemiz gerekiyor?

  Cevap Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012-2014 FitOlmak.com Tüm Hakları Saklıdır ve Kopyalanamaz