African Mango – Bu Tarafsız Yazıyı Okumadan African Mango Almayın!

African Mango Mehmet Öz sayesinde büyük ün ve başarı kazanan zayıflama hapları arasında yer alıyor. Bizde Afrika Mangosu olarak da biliniyor. Mehmet Öz African Mango hakkında şöyle demişti: “Çığır açan bir buluş. İlaç dolabınızda bulunması gereken ve 10 kilo vermenize yardım edebilecek olan mucize.”

Doktor Öz zayıflama konusundaki uzmanlığını sadece kendi televizyon şovunda değil, ünlü dergilerde de kullanıyor. Mehmet Öz Afrika Mangosu hakkındaki yukarıdaki sözleri, 2 Ocak 2011 tarihli First For Women dergisine söylemişti. Hatta bu süper meyve hakkında bir de program yapmıştı.

Yani şu minicik meyveye en büyük referans sağlam yerden geldi. Dünyaca ünlü bir kalp cerrahı, Amerika’nın en medyatik doktorlarından biri, Türkiye’nin haklı gururu Dr. Mehmet Öz’den. Ancak işin bir de az bilinenleri var. Biz buna “African Mango hakkındaki gerçekler” diyelim.

Peki gerçekler neyi gösteriyor?

Şunun altını çizmek lazım: Ünlü kalp cerrahı Dr. Öz, Afrika Mangosu isimli meyveye referans verdi; herhangi bir zayıflama hapı markasına değil.

Bu da oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor, çünkü African Mango resmi satış sitesi olduğunu açıklayan pek çok site Mehmet Öz’ü referans olarak kullanıyor. O sitelerden hangisine girseniz Dr. Öz’ün fotoğraflarını görüyorsunuz. Bu siteleri ziyaret edenler, sitede Dr. Öz’ün doğrudan onay verdiği bir markanın satıldığını düşünüyorlar. Ve buna güvenerek satın alıyorlar.

Oysa, Dr. Öz’ün doğrudan onayladığı bir African Mango zayıflama hapı markası yok. Öz, “Lütfen hiçkimse Dr. Öz öneriyor diye ilaç veya farklı bir ürün almasın, çünkü önermiyorum” diyor. Vatan’ın haberine göre, Öz’ün Türkiye’deki avukatları konunun hukuki yönüyle ilgileniyorlar. Ünlü cerrah, programında sadece meyve ve gıdaları önerdiğini, bu tarz takviyeler hap şekline gelirken nasıl hazırlandığını ve içeriğinde neler olduğunu bilmediğini söylüyor.

Dr. Öz, “İlaç satışı ve pazarlaması yapmıyorum; bu pazarlama şirketlerinin hiçbiri ile ilgim ve ilişiğim yok” diyor.

Demek ki, African Mango zayıflama hapları ile ilgili olarak unutulmaması gereken ilk nokta, Dr. Öz’ün belirli markaları değil, meyveyi önerdiği.

İkinci önemli nokta ise şu: Afrika mangosu ile ilgili obez denekler üzerinde testler yapılırken mango meyvesinin kendisi değil, meyvenin tohum ekstresi kullanıldı. Üstelik herhangi bir tohum ekstresi de değil, IGOB131 isimli tohum ekstresinin obezite üzerinde etkili olduğu kanıtlandı ve bu ekstrenin patenti alındı. Bu yazıyı yazdığımız sıralarda, klinik olarak test edilip onaylanmış tek Afrika mangosu tohum ekstresi IGOB131 idi. Yani, zayıflamak için bu meyveyi veya gıda takviyelerini deneyecekseniz, içinde kesinlikle IGOB131 olmasına dikkat edin. 

African Mango – Bu Tarafsız Yazıyı Okumadan African Mango Almayın!

2011’in başından itibaren önce Amerika’da sonra tüm dünyada resmen fırtınalar koparan African Mango – Afrika Mangosu – bizde de büyük rağbet görüyor. African Mango katkılı haplar çok popüler ve zayıflamak istiyorum diyen hemen herkesin en az bir kez aklından geçiyor. Çoğu kişinin de aklını çeliyor ve kendini aldırtıyor.

Tabii ki herkes aynı markayı almıyor. Piyasada onlarca marka var. Kimi A markasına, kimisi ise B markasına güveniyor. Bu yüzden African Mango kullanımında bir standarttan bahsetmek mümkün değil.

African Mango diğer zayıflama haplarına oranla daha güvenilir bir imaja sahip. Çünkü Dr. Öz gibi başka pek çok doktor ve medikal bilirkişi de African Mango meyvesi için onay verdi. Doktorları cezbeden şey, Afrika Mangosu’nun kolestrolü düşürmesi ve metabolizmayı hızlandırıp vücuttaki zararlı yağları yakması. Böylece “doğal yollardan zayıflama” dediğimiz şey gerçekleşmiş oluyor. Enerji seviyenizin ve motivasyonunuzun yükselmesi de cabası. Doğadaki pek çok meyve ve sebzenin bu tür özellikleri yok mu? Var tabii ki. Ve onlar da doktorlar tarafından rağbet görüyor. Ancak zayıflamaya kafayı takmış insanlar olarak hepimiz bir mucizenin peşindeyiz ve değişik isimli yeni şeyler hemen ilgimizi çekiyor.

İşin ilginç yanı, sadece doktorlar ve zayıflama uzmanları değil, African Mango kullananlar da çok olumlu şeyler söylüyor. African Mango kullanıcı yorumları 9 unsuru ön plana çıkarıyor. Bu 9 unsuru bir başlık altında toplayalım ve biraz açalım.

African Mango – Bu Tarafsız Yazıyı Okumadan African Mango Almayın!

African Mango Kullanıcı Yorumları – Afrika Mangosu Kullanmak İçin 9 Sebep

 

 1. Bilinen en iyi doğal lif kaynaklarından biri olması: African Mango meyvesi vücuttaki iyi kolestrol üretimini tetikleyen çözünür lifler açısından çok zengin. Bu lifler fazla yağlarınızı ve ihtiyaç fazlası glükozu vücuttan atmanızı sağlıyor. Sindirim sisteminin mükemmel bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor ve vücudun su dengesini koruyor. Bu tür lifler ayrıca iştahınızın doğal şekilde bastırılmasını sağlıyor.
 2. Enerji seviyenizi yükseltmesi: Bu madde, African Mango kullanıcı yorumları arasında en çok göze çarpanlardan biri. African Mango kullananlar enerji seviyelerinin yükseldiğini söylüyor. Doktorlar ise bunun fazlasıyla mümkün olduğunu söylüyorlar, çünkü African Mango’da adiponektin adı verilen müthiş bir protein hormonu var. Bu hormon vücuttaki zararlı yağlara saldırıyor. Metabolizmayı hızlandırıp yemekten aldığınız kalorileri çok kısa zamanda enerjiye çeviriyor.
 3. Kalp sağlığınızı koruması: Bir zayıflama hapının kalp sağlığını koruyor olması çok ilginç ve başlangıçta hiç de inandırıcı gelmiyor, değil mi? African Mango içeren zayıflama hapları adiponektin hormonu sayesinde vücudun kötü kolestrolü yok etmesini sağlıyor. Böylece kalbiniz korunuyor. Adiponektinin bir diğer faydası ise, iştah bastırıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisiyle bilinen leptin hormonuyla el ele çalışması. Bu iki hormon African Mango bileşiminde bir araya geliyor ve obeziteyi önlüyor. Ama şunu asla unutmayın: Her marka bileşiminde iyi hormonların olduğunu söylese de sadece güvenilir markaları inceleyin ve mutlaka doktorunuza başvurun.
 4. Leptin açısından çok zengin olması: Bu iyi hormon vücudumuzdaki yağ birikmelerini kontrol altında tutuyor. Metabolizmayı hızlandırarak, yiyeceklerden aldığımız kalorinin hemencecik yararlı enerjiye dönüşmesini sağlıyor. Bu, şu anlama geliyor: Sabah yiyeceğiniz African Mango meyvesi sizi uyandıracak ve hem enerjik olacaksınız hem iştahınız kontrol altında olacak.
 5. İştahınızı kapatması: Pek çok zayıflama hapı iştahınızı kontrol altında tutar. Zayıflama haplarının en bilinen özelliği bu. Peki bunu yaparken sağlıklı zayıflama ilkelerine ters düşerler mi? Çoğunlukla evet. African Mango bu açıdan zayıflama haplarına fark atıyor. İçeriğindeki leptin yine bir mucize yaratıyor ve iştahımızı körükleyen Neuropeptide Y, anandamide, Ghelrin isimli hormonlarla savaşıyor. İşin bilimsel kısmına fazla takılmaya gerek yok. Bilmeniz gereken temel şey şu: African Mango bileşiminde leptin o kadar dengeli kullanılmış ki, bu mucize hormon girdiği her savaşı sizin için kazanıyor.

  Bu, doğanın bir mucizesi. Minicik bir meyvenin tohum ekstresinde bu kadar çok fayda var.

 6. Hayat kalitenizi artırması: African Mango hayat kalitenizi artırıyor ve ömrünüzü uzatıyor. Bunu Amerika’da ve pek çok Avrupa ülkesinde yapılan bilimsel araştırmalar, üniversite çalışmaları ve medikal testler söylüyor. African Mango’da böyle bir etkinin bulunmasındaki en büyük sebep ise dengeli seviyelerde yeşil çay ekstresi içeriyor olması.
 7. Toksin attıran etkisi: Yeşil çay ekstresinde bulunan antioksidanlar E vitamininde bulunanlardan bile daha güçlü. African Mango kullananlar bu gıda takviyesinin antioksidan etkisinden de yararlanıyorlar.
 8. Garantili zayıflamaya imkan tanıması: Hem doktorlar hem kullananlar African Mango için garantili zayıflama meyvesi diyorlar. Öncelikle göbek eritme fonksiyonuyla dikkat çeken bu meyve ve ekstresi, vücudun diğer bölgelerini de inceltiyor. Özellikle kalça, baldır, bacak, basen ve popo, African Mango’nun vurduğu hedefler.

Garantili zayıflama iddiasının ardında da bilimsel gerçekler var. Afrika Mangosu ekstresi, vücudunuzun bol miktarda adiponektin salgılamasını sağlıyor. Adiponektin yağ asitlerini ve kötü kolestrolü yakıyor; glükozun emilmesini engelliyor. Ve bu, hızlı zayıflamaya açılan kapının anahtarı!

 1. Zayıfladıktan sonra formda tutması: Çoğumuz zayıfladıktan sonra o kiloları geri alıyoruz. Hele ki birkaç ay geçtikten sonra! African Mango vücudunuza girdikten sonra vücudunuzun tüm dengesini kontrol altına alıyor. Metabolizmanın yavaşlamasını engelliyor. Ve böylece kalıcı zayıflığa kavuşmuş oluyorsunuz.

   

African Mango’nun bu kadar başarılı ve popüler olmasının 3 sebebi var. Zayıflama uzmanları bu 3 sebebi şöyle özetliyor:

 

 1. African Mango sıkıcı bir diyet değil: İstediğiniz yiyecek grubundan yiyebiliyorsunuz. Yiyerek zayıflıyorsunuz. Elbette ki çok yiyerek zayıflama diye bir şey mümkün değil. Zaten çok yemek artık sizin sorununuz değil. Çünkü Afrika Mangosu iştahınızı kırdı bile!
 2. African Mango sayesinde açlık çekmiyorsunuz: Vücudunuz leptin ürettikçe beyninize “miden yemek dolu, aç değilsin” sinyalleri gidiyor. Böylece şuursuzca yemek de artık sizin sorununuz olmaktan çıkıyor. Her zamankinden daha az yemenize rağmen midenizin kazınmaması, içinizin bayılmaması ve dengenizin bozulmaması müthiş bir şey!
 3. African Mango sayesinde, huysuz biri olmaktan kurtuluyorsunuz: İstediğimiz, canımızın istediği şeyleri yiyemeyince huysuzlaşıyoruz. Hele ki bize “şunu yiyemezsin, bunu yiyemezsin” diyetler iyice canımızı sıkıyor. African Mango kullandığınızda bu tür sınırlar yok. İstediğinizden yiyin. Zamanla, vücudunuzu strese sokan ve sağlığınızı bozan şeyleri zaten artık yemek istemediğinizi göreceksiniz.

 

African Mango gerçekten de çığır açan bir buluş. Bilimsel gerçeklerin desteklediği sağlıklı, kalıcı, garantili zayıflama etkileriyle ön plana çıkıyor. African Mango meyvesi ve ekstresi zayıflamak istiyorum diyenler için pek çok avantaj sunuyor. Yıllardır lezzetli Afrika Mangosu meyvesini tüketen ülkelerden sonra, şimdi tüm dünya African Mango zayıflama hapının peşinden koşuyor.

Şunu unutmayın: Her şeyin başı sağlık. Zayıflayacağım diye canınızdan olmayın. African Mango denemeyi istiyorsanız, bilinen ve güvenilir markaları inceleyin. İnternetteki satış sayfalarına bakın. Bir eczacıya danışın. İlaç ve pazarlama sektöründeki dalgalanmaları en iyi onlar bilir. Ve kesinlikle doktorunuzla konuşun. Sizi, bünyenizi ve hayat tarzınızı en iyi şekilde doktorunuz tanır.

African Mango – Bu Tarafsız Yazıyı Okumadan African Mango Almayın!African Mango – Bu Tarafsız Yazıyı Okumadan African Mango Almayın!

Yazar: fitolmak.com

Bu yazıyı paylaşın:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012-2019 FitOlmak.com Tüm Hakları Saklıdır ve Kopyalanamaz